| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2010973 |
| Part Number | Classic |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9.8 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Green |
| Dial Colour | Green |
| Case Colour | Green |
| Special Features | ___ |
| Weight | 45.36 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Men Watch Track GW0426G3
Original price was: 4,250 EGP.4,050 EGPCurrent price is: 4,050 EGP.
Emporio Armani Men Watch Tazio Large AR6115
3,799 EGPOriginal Lacoste Classic Green Men’s Watch 2010973
3,995 EGP
Original Lacoste Watch For Men 2010973 with Green dial Color Rubber Green Strap Belt . Japanese Machine With packing Lacoste ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.