| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2001261 |
| Part Number | Classic |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (choronograph) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 52 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste Women Watch 2001261
3,695 EGP
Original Lacoste Watch For Women 2001261 with Rose Gold dial Color Metal Rose Gold Strap Belt . Japanese Machine With packing Lacoste ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world








Reviews
There are no reviews yet.