| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6893 |
| Part Number | Layton |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 8 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery Three Hand |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Red |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Scratch Resistant Mineral |
| Weight | 280 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Ladies Watch Eclipse GW0433L1
Original price was: 4,450 EGP.3,950 EGPCurrent price is: 3,950 EGP.
Tommy Hilfiger Men's Watch Wild 1792074
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Michael Kors Ladies Watch Layton MK6893
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-7%Original Michael Kors Watch For Women Layton MK6893 with Red dial Metal belt Rose God color Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.