| Brand Name | Cartier |
|---|---|
| Model number | Santos 29 |
| Part Number | Tank Francaise |
| Packaging List | Gift ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 25 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 8.83 mm |
| Strap Material | Steel |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | White |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 94 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 015559455550 |
Just Cavalli Women's Watch Snake JC1l228m0045
5,800 EGP
Rolex Watch Submariner II For Women 126713GRNR
Original price was: 4,800 EGP.4,400 EGPCurrent price is: 4,400 EGP.Cartier Ladies Watch Tank Francaise Silver
4,500 EGP
Cartier watch For Women In Egypt Tank Francaise White dial Silver Metal Strap . Battery Japanese machine .
Battery Japanese machine .With Original Packaging Cartier Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours,
and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

















Reviews
There are no reviews yet.