| Brand | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Brand Kind | Tommy Hilfiger Sawyer |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gray |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gray |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 22 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Thickness | 11 mm |
| The Weight | ———- Grams |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Tommy Hilfiger |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Dual Time |
| Product Code | 1710421 |
| Case Code | TH.413.1.34.2991 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Tommy Hilfiger Watch For Men 1710420
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Watch For Men 1710423
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Watch For Men 1710421
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-14%Original Tommy Hilfiger Watch TH.413.1.34.2991 For Men Sawyer 1710421 With Gray dial Metal belt with Gray color
Get It Tomorrow Inside Cairo and Alexandria
Shipping all Over Egypt and all over the world








Reviews
There are no reviews yet.