| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792013 |
| Part Number | Logan |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Circular |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Metal |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Date |
| Special Features | monthly Date |
| Weight | 123 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Logan 1792014
3,300 EGP
Tommy Hilfiger Men's Watch Ryan 1710540
3,300 EGPTommy Hilfiger Men’s Watch Logan 1792013
3,300 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Logan 1792013 Black dial Half Gold Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.