| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792061 |
| Part Number | Lars |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Grey |
| Dial Color | Grey |
| Calendar | Day & Date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 148 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men's Watch Traguardo R8871612008
4,800 EGP
Emporio Armani Men Watch Mario Ar60053
8,350 EGP
Tommy Hilfiger Men’s Watch Lars 1792061
Original price was: 3,495 EGP.3,295 EGPCurrent price is: 3,295 EGP.
-6%Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Lars 1792061 With Grey Dial Grey Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.