| Brand Name | Rolex |
|---|---|
| Model number | Rolex DateJuste |
| Gender | Men’s watch / Unisex |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Japan ( Battery ) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Green |
| Calendar | Day |
| Special Features | —– |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Tag Heuer Monaco LS Calibre 12 Watch For Men
Original price was: 4,150 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Rolex Oyester Perpetual Explorer II Watch For Men
3,995 EGP
Rolex DateJuste Green Watch For Unisex
Original price was: 3,995 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-8%Rolex DateJuste Watch For Unisex In Egypt Silver Metal Strap Green Dial Color Swiss Design . Japanese Movement
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world








Reviews
There are no reviews yet.