| Brand Name | Rolex |
|---|---|
| Model number | Rolex Date Just |
| Gender | Women’s watch |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Japan ( Battery ) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Calendar | Day |
| Special Features | —– |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Rolex DateJust Watch For Women Green
3,800 EGP
Rolex DateJust Watch For Women Grey
Original price was: 3,800 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
Rolex Date Just Oyster Watch For Women
3,750 EGP
Rolex Date Just Watch For Women In Egypt Silver Metal Strap Silver Dial Color Swiss Design . The Best Mirror Original Rolex Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world







Reviews
There are no reviews yet.