| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792017 |
| Part Number | Miles |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | Green |
| Calendar | ——- |
| Special Features | Dual Time |
| Weight | 108 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger Men Watch Larson 1791919
3,095 EGP
Original Tommy Hilfiger Men Watch Owen 1791965
Original price was: 3,495 EGP.2,950 EGPCurrent price is: 2,950 EGP.
Original Tommy Hilfiger Men Watch Miles 1792017
Original price was: 3,495 EGP.3,095 EGPCurrent price is: 3,095 EGP.
-11%Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Miles 1792017 With Green dial Brown Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.