| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4666 |
| Part Number | Pyper |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 8 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Women Watch Fame GW0508L2
3,995 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Baker 1710452
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Original Michael Kors Women Watch Pyper MK4666
Original price was: 4,450 EGP.4,095 EGPCurrent price is: 4,095 EGP.
-8%Original Michael Kors Watch For Ladies Pyper MK4666 with White dial Metal Belt Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.