| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2001261 |
| Part Number | Classic |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (choronograph) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 52 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste Women Watch 2001265
3,695 EGP
Original Michael Kors Women Watch Portia MK3679
3,545 EGPOriginal Lacoste Women Watch 2001261
3,695 EGP
Original Lacoste Watch For Women 2001261 with Rose Gold dial Color Metal Rose Gold Strap Belt . Japanese Machine With packing Lacoste ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.