| Brand Name | Fossil |
|---|---|
| Model number | AR60021 |
| Part Name | Luigi Meccanico |
| Packing List | Fossil Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Silver |
| Band Colour | Silver |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | ———- |
| Weight | 153 grams |
| Movement | Automatic |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Michael Kors Women’s Watch Janelle MK7088
4,095 EGP
Guess Women Watch Mod Heavy Metal U1117L5
3,695 EGPOriginal Fossil men Watch Luigi Meccanico AR60021
7,650 EGP
Original Fossil Watch Automatic for men AR60021 Black dial Strap Metal belt with Silver color . With Packing Fossil Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


































Reviews
There are no reviews yet.