| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7329 |
| Part Number | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Silver & Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men Watch Potenza R8853108005
4,890 EGP
Maserati Men Watch Competizione R8853100012
5,199 EGPMichael Kors Women’s Watch Runway MK7329
Original price was: 4,250 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-6%Original Michael Kors Watch For Women Runway MK7329 Gold dial Silver & Gold Metal Strap . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
































Reviews
There are no reviews yet.