| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK2974 |
| Part Number | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Polyurethane Chloride |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 8.8 mm |
| Strap Material | Polyurethane Chloride |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Burgundy |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 61 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men Watch Potenza R8853108005
4,890 EGP
Maserati Men Watch Competizione R8853100012
5,199 EGPMichael Kors Women’s Watch Parker MK2974
Original price was: 4,250 EGP.4,095 EGPCurrent price is: 4,095 EGP.
-4%Original Michael Kors Watch For Women MK2974 Rose Gold dial Burgundy Polyurethane Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world















Reviews
There are no reviews yet.