| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK9024 |
| Part Number | Jet Master |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | men |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Blue |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 150 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women’s Watch Skylar MK5957
4,150 EGP
Michael Kors Women’s Watch Darci MK3850
4,200 EGPMichael Kors Men’s Watch Jet Master MK9024
6,500 EGP
Original Michael Kors Watch For men MK9024 Automatic Blue dial Silver Metal Strap color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.