| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8725 |
| Part Name | Bayville |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Black |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 166 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Unisex Watch Runway MK6165
4,200 EGP
Michael Kors Men's Watch Cunningham MK7160
4,100 EGPMichael Kors Men’s Watch Bayville MK8725
Original price was: 4,200 EGP.4,085 EGPCurrent price is: 4,085 EGP.
-3%Original Michael Kors Watch For men Bayville MK8725 Black dial Silver Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


































Reviews
There are no reviews yet.