| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8805 |
| Part Name | Irving |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Grey |
| Dial Colour | Grey |
| Case Colour | Grey |
| Special Features | ——— |
| Weight | —– Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Irving MK8805
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Irving For Women MK8805 Grey dial Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.