| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4469 |
| Part Name | Charley |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 6 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 59 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Charley MK4433
Original price was: 4,400 EGP.4,095 EGPCurrent price is: 4,095 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Layton MK6870
Original price was: 4,100 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Michael Kors Ladies Watch Charley MK4469
Original price was: 4,200 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
-8%Original Michael Kors Watch Charley For Women MK4469 Gold dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.