| Brand | Maserati |
|---|---|
| Brand Kind | Maserati Ingegno |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Strap Type | Leather |
| Strap Color | Black |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band Width | 19 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Thickness | 13 mm |
| The Weight | 104 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 100 Meters |
| Design | Maserati |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | R8871619003 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Maserati Watch For Men R8871619003
4,899 EGP
Original Maserati Watch For Men Ingegno R8871619003 With Black Dial Leather Belt with Black Color
cash on delivery with in 24 hr .Cairo & Alexandria & Giza Shipping all Over Egypt








Reviews
There are no reviews yet.