| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0354L4 |
| Part Number | Tapestry |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 32 mm |
| Band Width | 15 mm |
| Case Thickness | 7.85 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Red |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 166 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Ladies Watch Allara GW0604L3
3,745 EGP
Guess Women'S Watch Tapestry GW0354L3
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
Guess Women’S Watch Tapestry GW0354L4
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
-4%Original Guess Watch Lady Tapestry for Women GW0354L4 With Red dial Metal Strap Gold color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.