| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0499G4 |
| Part Number | Phoenix |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 28 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Silicone Rubber |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Red |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 90 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Phoenix Watch For Men GW0499G7
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Maserati Men's Watch Epoca R8823118009
7,900 EGP
Guess Phoenix Watch For Men GW0499G4
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-7%Original Guess Watch Phoenix for Men GW0499G4 Red dial Black Rubber Strap Belt . Japanese Machine . With Original Guess packaging ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.