| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0260G1 |
| Part Number | Continental |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 176 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men Watch Luigi AR80038
3,595 EGP
Original Hugo Boss Men’s Watch Gregor 1514083
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Guess Continental Watch For Men GW0260G1
3,695 EGP
Original Guess Watch Continental for Men GW0260G1 Black dial Silver Metal Strap Belt . Japanese Machine . With Original Guess packaging ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.