| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR5857 |
| Part Name | Classic |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Gold |
| Band Color | Gold |
| Dial Color | Black |
| Weight | 200 Grams |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Special Features | Stop watch Monthly Date |
| Phone Number | 01555944450 |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Men's Watch Renato AR11165
Original price was: 3,995 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Emporio Armani Men’s Watch Classic AR5857
Original price was: 3,995 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-8%Original Emporio Armani Watch Renato for Men AR5857 Black dial Metal Belt Strap with Gold color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
































Reviews
There are no reviews yet.