| Brand Name | Audemars Piguet |
|---|---|
| Model number | Off Shore Volcano |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black volcano |
| Calendar | Day |
| Special Features | ——- |
| Weight | —— Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |


















Reviews
There are no reviews yet.