| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0508L2 |
| Part Number | Fame |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 49 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Fame Watch For Women GW0504L5
Original price was: 4,200 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
Guess Sport Watch For Women GW0519L1
3,895 EGP
Guess Fame Watch For Women GW0508L2
Original price was: 4,200 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
-8%Original Guess Watch Heiress for Ladies GW0508L2 Gold dial Gold Metal Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.