| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Darci |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Blue |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver & Rose gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Thickness | 7 mm |
| The Weight | ———- Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3353 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3339
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK3356
3,799 EGPMichael Kors Watch For Women MK3353
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Darci MK3353 With Blue Dial
Metal Belt With Silver&rose Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt





















Reviews
There are no reviews yet.