| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Floral Jaryn |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 18 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Thickness | 9 mm |
| The Weight | ———- Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3864 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3844
3,799 EGP
Michael Kors Watch For Women MK5057
Original price was: 4,300 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.Michael Kors Watch For Women MK3864
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Floral Jaryn MK3864 With White Dial
Metal Belt With Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt




















Reviews
There are no reviews yet.