| Brand | Hugo Boss |
|---|---|
| Brand Kind | Hugo Boss Aeroliner |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 22 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Thickness | 12 mm |
| The Weight | 151 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Hugo Boss |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | 1512445 |
| Case Code | HB.88.1.14.2193.1 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Hugo Boss Watch For Men 1512445
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For Men Aeroliner 1512445 with silver dial
stainless steel belt with silver color
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep




















Reviews
There are no reviews yet.