| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0799G1 |
| Part Number | Dashboard |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 27 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Day |
| Special Features | ———– |
| Weight | 85 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Men GW0799G1
4,250 EGP
Original Guess Watch Dashboard for Men GW0799G1 Black dial Black Rubber Strap Belt . Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag ) Get it within 24 hours, and Can see the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.