| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0874L2 |
| Part Number | Bonnie |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 27 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Silver & Gold |
| Dial Color | Green |
| Calendar | ———— |
| Special Features | ———– |
| Weight | 79 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Watch For Women GW0874L2
4,350 EGP
Original Guess Watch Bonnie for Ladies GW0874L2 Green dial Silver & Gold Metal Strap
. Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours, and Can see the product inside Cairo before paying
Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.