| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0768L1 |
| Part Number | Eve |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 32 mm |
| Band Width | 15 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ———— |
| Special Features | ———– |
| Weight | 60 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 10 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Guess Watch For Women GW0768L1
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-7%Original Guess Watch Eve for Ladies GW0768L1 Blue dial Silver Metal Mesh Strap Belt
. Japanese Machine . With packaging Guess ( Box + Bag )
Get it within 24 hours, and Can see the product inside Cairo before paying
Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.