| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8939 |
| Part Name | Lennox |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——— |
| Weight | 143 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Men's Watch Slim Runway MK9122
4,200 EGP
Maserati Men's Watch Sfida R8873640025
5,750 EGPMichael Kors Men’s Watch Lennox MK8939
4,250 EGP
Original Michael Kors Watch Lennox For Men MK8939 Gold dial Golden Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.