| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK9122 |
| Part Name | Slim Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Beige |
| Dial Colour | Beige |
| Case Colour | Beige |
| Special Features | ——— |
| Weight | 143 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bryn MK7317
Original price was: 4,200 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
Michael Kors Men's Watch Lennox MK8939
4,250 EGPMichael Kors Men’s Watch Slim Runway MK9122
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Slim Runway For Men MK9122 Beige dial Beige Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.