| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4829 |
| Part Name | Emery |
| Item Shape | Rectangular |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 27 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8.3 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Lite Blue |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Emery MK4826
4,200 EGP
Michael Kors Ladies Watch Empire MK4841
Original price was: 4,900 EGP.4,400 EGPCurrent price is: 4,400 EGP.Michael Kors Ladies Watch Emery MK4829
4,300 EGP
Original Michael Kors Watch Emery For Women MK4829 Lite Blue dial Silver Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.