| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3217 |
| Part Name | Darci |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Brown |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 90 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Darci MK3216
3,995 EGP
Michael Kors Ladies Watch Darci Petite MK3323
Original price was: 4,500 EGP.3,950 EGPCurrent price is: 3,950 EGP.Michael Kors Ladies Watch Darci MK3217
3,895 EGP
Original Michael Kors Watch Darci For Women MK3217 Brown dial Rose Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.