| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6527 |
| Part Name | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Blue & Rose Gold |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Mineral Glass |
| Weight | 64 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Janelle MK7139
Original price was: 4,200 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6427
3,995 EGPMichael Kors Ladies Watch Parker MK6527
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Parker For Women MK6527 Blue dial Blue & Rose Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.