| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7387 |
| Part Name | Emery |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Leather |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8.3 mm |
| Strap Material | Leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Tiger Print |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 33 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Slim Runway MK7466
3,995 EGP
Michael Kors Ladies Watch Lennox MK7339
3,895 EGPMichael Kors Ladies Watch Emery MK7387
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Emery For Women MK7387 Black dial Tiger Print Leather Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.