| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7469 |
| Part Name | Slim Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Leather |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Pink |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Slim Runway MK7471
3,950 EGP
Michael Kors Ladies Watch Slim Runway MK7466
3,995 EGPMichael Kors Ladies Watch Slim Runway MK7469
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Slim Runway For Women MK7469 White dial Pink Leather Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.