| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4741 |
| Part Name | Lexington |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 26 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women MK4739
Original price was: 4,400 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Original Fossil Watch For men BQ2270
Original price was: 7,500 EGP.6,950 EGPCurrent price is: 6,950 EGP.Michael Kors Watch For Women MK4741
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Lexington For Women MK4741 Gold dial Golden Metal Strap Color
. Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
The Best Price In Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
































Reviews
There are no reviews yet.