| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2001225 |
| Part Number | Classic |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8.1 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 54 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste Watch For Ladies 2001267
3,645 EGP
Original Lacoste Watch For Ladies 2001223
4,200 EGPOriginal Lacoste Watch For Ladies 2001225
4,200 EGP
Original Lacoste Watch For Ladies Classic 2001225 White dial White Rubber Strap .
japanese movnt . With packaging Lacoste ( Box + Bag )
Get it within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying
Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.