| Brand Name | Audemars Piguet |
|---|---|
| Model number | Royal Oak X KAWS Edition |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | automatic |
| Strap Colour | Gray |
| Dial Color | Gray |
| Calendar | —— |
| Special Features | ——- |
| Weight | —— Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water -Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Patek Philippe Cubitus Autmatic Watch Egypt
Original price was: 7,500 EGP.6,200 EGPCurrent price is: 6,200 EGP.
Rolex Land-Dweller Watch In Egypt Green
4,450 EGPAudemars Piguet Royal Oak X KAWS Edition Egypt
4,600 EGP
Audemars Piguet Royal Oak X KAWS Edition Egypt With Full Gray Dial Metal Strap
Automatic machine 904L Solid Stainless Steel Case and Bezel
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.