| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791532 |
| Part Number | Landon |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 73 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Watch For Men 1791532
2,950 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch Landon For Men 1791532 Blue dial Brown Leather Strap . With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
Real Guaranteee
the best Price Tommy Hilfiger watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.