| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7367 |
| Part Name | Mini Pilot |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Pinky |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Camille MK7256
3,995 EGP
Guess Chiffon Watch For Women W1083L3
Original price was: 3,800 EGP.3,495 EGPCurrent price is: 3,495 EGP.Michael Kors Ladies Watch Mini Pilot MK7367
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Mini Pilot For Women MK7367 Pinky dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.