| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7488 |
| Part Name | Lennox |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——- |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Empire MKO1067
Original price was: 4,400 EGP.4,195 EGPCurrent price is: 4,195 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Lennox MK7501
5,750 EGPMichael Kors Ladies Watch Lennox MK7488
5,750 EGP
Original Michael Kors Watch Lennox For Women MK7488 Silver dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.