| Brand Name | Tudor |
|---|---|
| Model number | M79360N-0014 |
| Part Number | Bay Black |
| Packaging List | Tudor ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | White |
| Calendar | Month & Days |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 109 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Tudor Black White Bay M79360N-0014 In Egypt
4,800 EGP
Tudor Black Bay Pink 79360n-0019 Watch For men In Egypt White dial Silver Metal Strap .
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.