| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5815 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Monthly Date |
| Weight | 160 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Runway MK7452
Original price was: 5,500 EGP.5,095 EGPCurrent price is: 5,095 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Empire MK4840
Original price was: 4,500 EGP.4,200 EGPCurrent price is: 4,200 EGP.Michael Kors Ladies Watch Runway MK5815
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-7%Original Michael Kors Watch Runway For Women MK5815 Blue dial Golden Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.