| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3587 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Black |
| Special Features | ——– |
| Weight | 163 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Pyper MK3898
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Addyson MK4712
3,995 EGPMichael Kors Ladies Watch Runway MK3587
4,100 EGP
Original Michael Kors Watch Runway For Women MK3587 Black dial Black Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.