| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792018 |
| Part Number | Miles |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Bue |
| Calendar | —— |
| Special Features | Dual Time |
| Weight | 120 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Stewart Watch For Men 1710610
2,995 EGP
Tommy Hilfiger Shawn Watch For Men 1791617
Original price was: 3,400 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Miles Watch For Men 1792018
Original price was: 3,200 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
-10%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Miles 1792018 Blue dial Silver Metal Strap . With Original packaging Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.