| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MKO1039 |
| Part Name | Last One |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubbber |
| Case Diameter | 8 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Pink |
| Dial Colour | Pink |
| Case Colour | Pink |
| Special Features | Stop Watch + Day Date |
| Weight | 86 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Last One Watch For Women MKO1040
4,200 EGP
Michael Kors Last One Watch For Women MKO1038
4,200 EGPMichael Kors Last One Watch For Women MKO1039
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Last One For Women MKO1039 Pink dial Pink Rubber Strap Color . Japanese Machine With Original packaging MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.